رونمایی از نسخه جدید End-Point دکتر وب

پشتیبانی از ویندوز 11 توسط محصولات دکتر وب
دکتر وب و پشتیبانی از ویندوز جدید ۱۱
۷ آذر, ۱۴۰۰

دکتر وب از نسخه Dr.Web Enterprise Security Suite 13 خود رونمایی کرد…

دکتر وب، از بسته جدید آنتی ویروس های تحت شبکه خود رونمایی کرد، این نسخه که  Dr.Web Enterprise Security Suite 13 نام دارد، مجموعه ای از  نرم افزاری ضد ویروس و مدیریت متمرکز است که می تواند برای مدیریت مرکزی امنیت   end-point   ها در یک شبکه مورد استفاده قرار گیرد، در این نسخه جدید، ابزار به روز رسانی شده تمام ویژگی های نسل های قبلی با نو آوری های جدید ترکیب شده است تا امنیت کاملی را در شبکه های کامپیوتری به ارمغان بیاورند.

با افتخار به عرض می رسانیم، ” Dr.Web Enterprise Security Suite 13، مناسبترین انتخاب برای امنیت  شرکت های کوچک و متوسط و همچنین سازمان ها و شرکت های بزرگتر است. طیف گسترده ای از اجزای نرم افزار چند پلت فرمی، که برای محافظت از رایانه های شخصی، سرورها، میل سرورها، اینترنت گت وی ها  و ماشین های مجازی طراحی شده اند، به شما اجازه می دهد تا یک سیستم امنیتی قابل اعتماد همه جانبه نقطه پایان ایجاد کنید که تمام جنبه ها و ویژگی های زیرساخت های اطلاعاتی و گردش کار سازمان شما را در خود جای دهد.

در  Dr.Web Enterprise Security Suite 13، فرآیند کشف و پاسخ به تهدیدات بدافزاری و امنیتی توسط گارد هوشمند ضد ویروس  بصورت کاملا خودکار انجام می گیرد، بدون  اینکه دخالت هیچ مدیر سیستمی در آن نقش داشته باشند. مجموعه ای از ابزارهای  امنیتی که نه تنها از آلوده شدن  نودهای شبکه و سرورها به بدافزارهای را جلوگیری می کند، بلکه تجزیه و تحلیل جامعی از تمام فعالیت ها و ترافیک شبکه هم نگه داشته می شود و هم واکاوی می شود تا از نفوذ و تهدید عمیق تر به زیرساخت های شرکت ها جلوگیری شود.بطوری که این اطلاعات دایما توسط سیستم ابری دکتر وب واکاوی شده تا در اسرع وقت در صورت رویت یک تهدید بالقوه از انتشار آن جلوگیری شود.

مرکز کنترل امنیت دکتر وب (Dr.web Control Center) به شما کمک خواهد کرد که شبکه ضد ویروس و نرم افزار امنیتی خود را به طور موثر بر روی انواع دستگاه های حفاظت شده مدیریت کنید، منابع سیستم را برای وظایف مد نظر خود را  اختصاص دهید و هر زمان که لازم باشد تغییراتی را در سیاست های امنیتی خود معرفی کنید.

مشتریان در سراسر جهان از دیرباز به قابلیتها و کارایی محصولات دکتر وب برای کسب و کار ارزش قائل  بوده اند. بیش از دو دهه است که مجموعه نرم افزاری امنیتی دکتر وب با موفقیت برای حفظ امنیت درحوزه ضد ویروس شرکت ها اتخاذ شده اند؛ موسسات مالی، بهداشتی و فرهنگی؛ سازمان های آموزشی؛ امکانات علمی؛ و سازمان های دولتی، از جمله وزارت دفاع و دیوان عالی فدراسیون روسیه ، بانکهای معتبر، و شرکت ها و موسسات زیادی در کل دنیا از این آنتی ویروس استفاده کرده و رضایت خود را نیز اعلام کرده اند.

کمپانی دکتر وب بدون  استراحت و دائما در حال ردیابی و تکامل ابزارهای خود در مقابل  تهدیدات سایبری و و به روز رسانی و توسعه آنها برای تشخیص و خنثی کردن این تهدیدات می کوشد. در کنار تمامی این پیشرفتها، ما حتی به فکر هر چه بیشتر کاربر پسند کردن محصولات خود هستیم تا که حس خود امنیت را برای کاربران خود به ارمغان بیاوریم.

نوآوری های کلیدی در Dr.Web Enterprise Security Suite 13:

  • نصب پیشرفته از راه دور و گزینه های به روز رسانی برای  agentهای تحت ویندوز و سیستم هایس لینوکس و یونیکس ، این کار می توان از طریق مرکز کنترل (Control Center) و همچنین با استفاده از ابزارهای خاص دیگری انجام داد. همچنین امکان به روز رساین نرم افزار عامل آندروید نیز به این ویرایش اضافه گردیده است.
  • امکان مدیریت انعطاف پذیر برای تخصیص منابع سیستم بر روی Pcهای حفاظت شده، توانایی تغییردر اولویت وظایفی چون جمع آوری آمار و محدود کردن پهنای باند شبکه مورد استفاده برای تبادل داده ها. این گزینه به شما این امکان را خواهد داد که آنتی ویروس های نصب شده بر روی دستگاهای ضعیف از لحاظ سخت افزاری به مانند دیگر سیستم های شبکه ، کارایی لازم را داشته باشند.
  • استفاده از حالت Light Agent Mode””  که برای محافظت از ماشین های مجازی طراحی شده است. این بهینه سازی روال ضد ویروس برای ماشین های مجازی در حال اجرا بر روی یک سرور فیزیکی را با تفویض برخی از وظایف ضد ویروس به یک سرویس VM خاص مدیریت می کند. با این تکنولوژی حجم کار کلی میزبان کاهش می یابد و این امکان را می دهد که منابع سیستم سرور فیزیکی به طور کارآمدتری مورد استفاده قرار گیرند.
  • شما می توانید سیاست های امنیتی سفارشی ایجاد کنید و از گزینه های انعطاف پذیر برای مدیریت دسترسی به دستگاه های شخص ثالث برای گروه های کاربری شخص سازی شده خود با بکارگیری از ابزار  Office Control  استفاده کنید.
  • ساختار جدید مشاهده درختچه ای ضد ویروس شبکه این اجازه را می دهد تا مدیران سیستم برای کنترل امنیت ضد ویروس بر روی دستگاه های حفاظت شده در شبکه هایی با ابعاد بزرگ به همان راحتی شبکه های کوچک، کارایی داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید……

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارتباط در تلگرامارتباط در واتساپ